Promosyon Ürünleri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

 ÇALIŞMA RAHATLIĞI

Ajans Yeditepe Promosyon Ürünleri şirketi olarak ekibimize çok güveniyoruz. Ekibimiz deneyimi, müşteri memnuniyeti anlayışı ve pratik zekasıyla ihtiyaçlarınızı dinler ve size fiyat/performans olarak en yararlı yönlendirmeleri yapar. Tasarım ve üretim aşamalarında sizden mutlaka onay alınır ve işe öyle devam edilir. Sizden gelebilecek revize taleplerine hızlı cevap verilir. Teklif aşamasından iş teslimi aşamasına kadar siparişleriniz 25 aşamada kontrol edilir. Termin/teslim tarihleri önceden bilginize sunulur. Müşteri temsilcilerimize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Bize gönderdiğiniz yazılı veya sözlü bir talep en fazla 48 saat içinde cevaplanır. Ajans Yeditepe olarak verdiğimiz hizmetin ve sunduğumuz ürünlerin her zaman arkasındayız. Bizle çalışırken içiniz rahat olsun.

DOĞRU ÜRÜN DOĞRU FİYAT

Kalite standartları belirlenmiş bir iş için bir tane doğru fiyat vardır. Biz her zaman müşterimizin iş talebi doğrultusunda standartları açıkça belirlenmiş fiyat teklifleri veririz. Bu sayede fiyatlarımız kolayca kıyasalanabilir ve verdiğimiz fiyatın doğruluğuna güvenimiz tam olur. Ayrıca tekliflerimizde standartları belirtilmiş ürünler ile teslim edilen ürünler arasında fark olmaz. Bu sayede müşterimiz neye para ödediğini çok iyi bilir, tatsız sürprizler yaşamaz ve aklında soru işareti kalmaz.

 

 UZUN VADELİ ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Biz müşterilerimize hiç bir zaman sadece müşteri gözüyle bakmayız. Onlar bizim için ihtiyaçlarına her zaman çözümler üretmeye çalıştığımız iş ortaklarıdır. O nedenle iş ortaklarımızın küçük büyük tüm ihtiyaçları için aynı çabayı gösterir, müşterimizin ihtiyacını kendi ihtiyacımız yerine koyar titizlikle yardımcı olmaya çalışırız

    Ajans Yeditepe
    75. Yol Üzeri Yeni Stadyum Yolu
    0535 922 2233